top of page

Her sınıf düzeyinde ihtiyaca göre İngilizce eğitimler verilmektedir Her sınıf düzeyinde ihtiyaca göre İngilizce eğitimler verilmektedir. LGS İngilizce, Okul Yazılılarına Hazırlık, YDS Hazırlık, Gramer Çalışmaları, Konuşarak Öğrenme gibi Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde çeşitli programlar uygulanmaktadır.


Eğitim Kurumumuz da herhangi bir gruba kayıt yaptıran tüm öğrencilere “Anlayarak Hızlı Okuma” eğitimi ücretsiz verilmektedir. Unutmayınız : Her yıl sınavlarda çıkan soruların uzunluğu ve buna bağlı olarak kelime sayısı artmaktadır Öğrencilerimiz Hızlı Okuma Eğitiminde Ne Kazanacaklardır? 1.Anlayarak okuma hızları en az iki katına çıkacaktır. On, on beş katlara da çıkması mümkündür. 2.Odaklanma ve motivasyonları artacaktır. 3.Kazandıkları 45-50 dakikanın bile tüm öğretim hayatları boyunca inanılmaz faydalarını göreceklerdir. 4.Sınavlarda zamanı yetiştirememe diye bir sorunları olmayacağı gibi okuduklarını isterlerse tekrar etme gibi bir şansları da olacaktır. 5.Yavaş okumadan kaynaklanan dikkat dağınıklıkları ortadan kalkacaktır. Okuduklarını daha iyi anlar hale geleceklerdir. 6.Özgüvenleri artacaktır. 7.Daha hızlı ve daha iyi okudukları için daha fazla okuyacak, daha fazla okudukları için kelime hazineleri, düşünme becerileri, muhakeme yetenekleri, okuma kültürleri, yaşam tarzları, seçicilikleri, kısaca hayatlarının tüm alanları iyi yönde değişecektir. 8.Hızlı okuma eğitimine ayıracakları 24 ders saati, kendi hayatlarına fazladan yüzlerce gün, ay, yıl olarak geri dönecektir. 9.Çağımızda bilgiye ulaşmak son derece kolaydır, önemli olan milyonlarca bilgi içinde kısa süre içinde sentez ve analiz yapabilmek ve ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi almaktır. Her şey değişirken okuma aracımızın yenilenmesi ve ihtiyaca cevap verir hale gelmesi kaçınılmaz gerekliliğini yerine getirmiş olacaklardır.


Öğrencinizin okul ortalaması, merkezi yerleştirme sınavlarında sonucu etkilemektedir. LGS veya YKS sınav sonuçlarına okul ortalaması da dahil edilmekte ve yerleştirmeye esas hesaplamalar buna göre yapılmaktadır. Bu sebeple Eğitim Kurumumuzda öğrencilerin okullarında belli dönemlerde yapılan yazılılar için “Yazılı Kampları” düzenlenir. Bu yazılı çalışmalarında öğrencilerin okulda gördükleri ve yazılıda karşılarına çıkacak konularla ilgili konu anlatımları, soru çözümleri ve örnek yazılılar yapılır. Amaç öğrencinin hangi dersin yazılısına girerse girsin maksimum puanı alarak okul ortalamasını yüksek tutmasını sağlamaktır.

1
2
bottom of page